| Raul199612 a întrebat:

AM un Laptop Lenovo... Si am o problemă...
Pe F1, F2, F3 Sunt niste comenzi Pe f1 dau volumu mute pe f2 dau volumu incet si tot asa Si ma cam enerveaza
Vreau sa le scot ca si cum as avea o tastatura pentru ca, daca vreau sa ma joc am nevoie de F-uri dar pe joc f-urile nu merg!

Cum scot comenzile de pe f-uri? happy Funda

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai comenzile functioneaza doar in combinatie cu butonul Fn.
Nu le poti scoate!
Pe mine nu ma deranjeaza in nici un joc deoarece nu se apasa pentru volum sau luminozitate cand le apesi individual doar cand tii apasat si Fn.
Nu au cum sa te deranjeze in Joc.
Bafta.