| Randy Orton a întrebat:

Am un SAMSUNG Galaxy S. Mi-am pus Asphalt 5 pe el. Dupa un timp, nu a mai mers ceva bine la el. Am dat Reset la telefon. Apoi am incercat sa descarc iarasi Asphalt 5. Am descarcat. Dar cand apas butonul "Install" nu se intampla nimic. Am incercat de multe ori. Am resetat iarasi telefonul. Tot nu a mers. Din nou am descarcat, tot nu se instala... Ce sa fac? Va rog, este jocul meu preferat si abia am asteptat sa iau un telefon pe care sa-l pot juca.

Răspuns Câştigător
| vladusx a răspuns:

Dude ori telu tau nu suporta jocu ori jocu pe care l-ai luat era virusat mi s-a intamplat si mie si tot asa am facut nu mai intrala jocuri pe telefoane asa scumpe ca risti multtongue