| Lorenutza124 a întrebat:

Salut.Am vazut un film horror prin 2007 si vreau sa-l vizionez din nou, dar nu stiu cum se numeste.Era un cuplu intr-o vacanta, se rasturnase cu masina si au gasit o casa prin apropiere.In casa aia era tot un cuplu, aparent bun, dar dupa o seara, au inceput sa-i chinuie in toate felurile (imi aduc aminte ca femeia aceea ii dadea cu rozatoarea pe un genunchi al celeilalte femei si mai stiu ca in gradina i-au scos un ochi ingrijitorului) la sfarsit au reusit sa scape, dar intr-un final, tot la casa aia au ajuns. Daca stie cineva cum se numeste, e prefect.pup

1 răspuns:
| AlexandruBGD a răspuns:

Uite aici un link catre multe filme de tip "horror", pui doar mouse-ul pe acel patratel pentru a vedea cum se numeste filmul: http://www.zfilme-online.org/category/filme-online/horror
>>Sper sa-mi acorzi funda!