| CrushBoy89 a întrebat:

As avea si eu o intrebare...am o pagina pe facebook care are 6000 de likeuri si nu imi explic de ce de la o vreme, scade extraordinar de mult! Din 300 de likeuri la o postare, acum abia ajungem la 100... + vizualizari din ce in ce mai putine..As avea nevoie de un sfat. Care este motivul? De ce? Si as avea nevoie si de solutie laughing Multumesc mult! Promit, FUNDA garantat!

1 răspuns:
| Popescu_Andrei_1998_IuHC a răspuns:

Din cauza pierderii interesului. trebuie sa diversifici contetul paginii si poate o sa se rezolve