| Dhanny23 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi puteti recomanda un joc metin2 servar PVP in care sa contina lvl bani itm etc... si foarte importat cu bonusurile foarte mari si daca se poate sa fiu GM dar nu prea conteaza. Pentru cei care vor sa discute mai mult dati add la :dandanis98. Eu va astept raspunsurile.
P. S : Dau pamblica

Răspuns Câştigător
| KandaYuuko a răspuns:

Pai heartmt2.ro sau metin2fun.ro big grin

4 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Baiete, gramatica ta e dubioasa. Femeia de servici mai avea de sters ceva in timp ce iti preda?
Metin2 ESTE un joc in sine, nu te pomeni ca exista Metin2&3 sau alte ***.
"Servar"-daca tot va dati cocalari cu diploma de folositi in propozitiile in romana un cuvant englezesc...SI pe ala il pocesti.
Toate Serverele de METIN sunt PVP(Player vs player).
Nu sunt bonusuri, ci "servere de metin cu X rate fata de serverul oficial"
Nu joc Metin si cu putina minte si stpanire de sine o sa ma abtin si in viitor de la ca*atul ast de "joc"
Toate explicatiile date in legatura cu termeni "PVP"(care este de fapt PvP) si "rate" sunt multumita WoW-ului(nu ma astept sa stii ce-i ala)
Apropo mi se pare ca nu esti cea mai activa persoana din punct de vedere fizic(deduc asta multumita categoriei unde ai incadrat intrebarea)

| Dhanny23 explică:

Sill nu inteleg ce ai vrut sa zici, ce te intereseaza pe tine gramatica mea.

| Anne96 a răspuns:

Pai. light ar fi bun dar cred ca e server off! era prea tare server sad iti dadea lvl 90 cal militar 1kk.ca king 1 si 2 din prima

| YoAleX_1675 a răspuns:

World of Warcraftbig grindar nu stiu daca poti fi GM si serverul privat care til recomand este Magic WoW... fundabig grin