| Raul199612 a întrebat:

As vrea sa va pun si eu o intrebare.

Multor fete/baieti li s-au intamplat problema asta... si anume : nu avem destule haine.

Deci eu imi cumpar haine dar nu stiu mereu spun ca nu am cu ce sa ma schimb, sa ma asortez, sa schimb hainele sad
Vad la alte fete/baieti (app eu sunt baiat), ca se imbraca si am impresia ca au sute de papuci/pantaloni/bluze si tot felul de haine, iar mie imi vine sa mor cand ma gandesc la asta crying

De asta am apelat la voi sa ma ajutati, sa imi spuneti cum sa fac sa am mai multe haine/ochelari/sapci, tot ce stiti

Va rog sa nu ma luati in ras si sa imi dati va rog minimul din ceea ce stiti crying Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o, stii cum? Atuci cand iti cumperi haine, sa ti le iei pe cele mai frumoase, nu trebuie sa-ti iei multe, doar cele care iti plac chiar daca sunt putin m-ai scumpe. Si atunci cand le porti incearca sa le iei pe cele frumoase si mai noi cand iesi prin oras, iar pe cele mai vechi si nu atat de frumoase le iei pe la bloc si ca sa para ca ai mai multe, incearca sa te schimbi cat mai des in altele. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Raul199612 explică (pentru Jouliete):

Mai astept 1 sau 2 raspunsuri dar daca nu cred ca tu m-ai ajutat cel mai mut...
Ce vreau sa te rog, ai putea sa-mi dai si mie id-ul tau, poate ma mai ajuti acolo...

| Jouliete a răspuns (pentru Raul199612):

Ok, ti-l dau prin mesaj.

7 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

"Cum sa am mai multe haine, ochelari, sapci"
Foarte simplu, le cumperi.

| marin81 a răspuns:

Foarte tare laughing Gandeste-te ca in Africa sunt copii care nu au ce manca, nu ca se streseaza ca nu are zeci de perechi de haine/ Daca iti pui problema asa, eu zic sa mergi pe vara la munca si sa iti cumperi haine

| cristhine022 a răspuns:

Pai uitate in sifonierul tau gasesti tu ceva

| TurboBoost a răspuns:

Aceeasi problema cred ca o au toti. Trebuie doar sa inveti sa te organizezi, sa stii cand sa iti iei hainele acelea si sa iti cumperi doar ce iti place si ceea ce sti ca porti mai des, in asa fel incat sa ai tot timpul ce vrei.