| VideoBloggg a întrebat:

As vrea si eu promovari de la vloggeri cu abonati mai multi si au zis ca trebuie banii prin paypal. cum iti faci cardul ala? Trebuie sa te duci la banca sau ce? va rog dati-mi detalii.
happy

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un cont bancar in lei sau euro, depinde in ce vrei, de preferat e sa ai in euro. Cand ai banii, gen 450 lei. Ii schimbi in 100 euro si ii bagi in cont. Dupa ca sa ai paypal, trebuie sa ai cont https://www.paypal.com/ro/webapps/mpp/home. De aici te poti descurca singur. Daca nu, imi lasi mesaj si te ajut eu.

1 răspuns:
| MoonWolf a răspuns:

Nuuu iti faci cont de paypal aici https://www.paypal.com/......bin/webscr bun ai nevoie de un card bancar, de exemplu mastercard la inregisrare dupa ce o termini iti va cere codul de la cardul bancar sau cifrele etc dupa poti sa-ti iei bani din banca si ti transfri acolo. Poti sa mai cauti pe youtube.
Ca sai trimiti la un youtuber trebuie sai transferi bani dar mai intai trebuie sa ai cont paypal si bani etc.
Funda? :D