| AlexandarAlx a întrebat:

Salut cand se ia cineva de mine imi este frica sa dau in acea persoana, imi bate inima, ce pot face?( am facut box si stiu sa ma bat )Imi este frica sa dau big grin sad. Multumesc

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu ce fel de box ai facut tu de ti-e asa frica, dar dupa prima lovitura primita, frica ar trebui sa-ti dispara.

| kar1GaNNN a răspuns:

Esti tu milos, dar daca chiar are treaba cu tine strange din dinti sa atingei un pumn in gura ca altfel te va bate el.