| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care imi zice si mie cum il cheama pe MarkOne si cati ani are?

13 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca e de-o bataie ma bag si eu

| Hutzy95 a răspuns (pentru ZEU93):

Ce iiot esti ba, da esti si ironic, eu am intrebat de curiozitate ca am mai gasit o melodie de a lui mark one pe net si o canta in spaniola https://www.youtube.com/watch?v=NclY70202GM caut toate albumele lui darnu gasesc decat ultimul album si restul nu gasesc si de aia vreau sa stiu ce albume are poate il gasesc dupa numele lui real

| ZEU93 a răspuns:

Daca stii sa vezi ironia inseamna ca nu esti chiar un caz pierdut, e bine. Bafta in gasirea piesei

| Hutzy95 a răspuns (pentru ZEU93):

Stiam ca esti cretin da nici chiar asa

| ZEU93 a răspuns:

Mda, sper sa te muti la categoria de sinucigasi, am mai scapa de un om cu caracter de rahat. Dar sa nu te arunci la metrou ca din cauza ta s-ar putea sa intarzie lumea la munca, bafta

| Hutzy95 a răspuns (pentru ZEU93):

Asta sa o faca mata si tactu

| ZEU93 a răspuns:

Invata sa scrii si dupa incepe sa injuri rolling on the floor m-ai amuzat

| Hutzy95 a răspuns (pentru ZEU93):

Ma tigane, in primul rand eu am intrebat ceva si tu ca un negroman de ala din rasa de unde faci parte ai inceput sa fii ironic asa ca uitete la tine dupa aia vorbeste cu mine, eu nu sunt cioara eu sunt roman pe cand tu esti pasarica de aia neagra laughing numai ciorile sunt ironice la intrebari sau ca sa se bage in seama, de acuma te las sa vorbesti singur ca esti un terminat rolling on the floor

| ZEU93 a răspuns:

Ba tu esti un roman prost rau de tot happy Daca ai vazut tu tigani ironici inseamna ca esti mai prost decat noaptea, ca sa fii ironic trebuie sa ai un pic de creier. Si scriu prea corect ca sa fiu un tigan pe cand tu "rromanasule" scrii ca un analfabet, esti un smecher care injura tot ce prinde, un moldovean din ala prost de nu face nimic toata ziua happy esti doar un rasist si esti doar un prost, asta e, se duce de rapa Romania datorita oamenilor ca tine si datorita tiganilor, dar aia ca tine nu se deosebesc de tigani(acelasi caracter murdar il aveti)

| Hutzy95 a răspuns (pentru ZEU93):

Eu ma mandresc cu ce sunt dar tu esti o natie de rusinea romaniei tigane, sau cioara care esti tu, eu nu sunt analfabet pentru ca site-u asta corecteaza greselile cioroiule

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cine e asta? Canta hip-hop/rap el sau e fata?

| Anonimsilver a răspuns:

Cauta pe Wikipedia si vei vedea.

| Hutzy95 a răspuns (pentru Anonimsilver):

Esti proasta rau, pe wikipedia am autat si peste tot nu gasesc