| daryus2221 a întrebat:

Salut, caut oameni care stiu sa joace minecraft ( nu conteaza sa stii ceva ce te da pe spate si sti minecraft atat) sa ne facem un server minecraft si dupa aia sa facem tutoriale sa filmam si sa ne distram sa facem filme de 1, 2, 3 ore... happy
Eu am 12 ani stiu sa muncesc in echipa si caut oameni ce stiu si ei sa munceasca in echipa, si sa nu te enervezi repede adica sa injuri de mama si altele...

Cine se ofera ma poate gasi la id: daryus_poli2000
Si sa aveti Skype.winking

Doar 2 persoane, vom vedea daca se ofera 2 persoane sa decidem daca mai recrutam pentru grup (daca va fi). happy

10 răspunsuri:
| daryus2221 explică:

Mai este doar 1 loc.winking

| daryus2221 explică:

Sorry am uitat sa anunt ca echipa sa desfiintat.
Dar : http://www.TPU.ro/......omunitate/

| daryus2221 explică:

Nu mai caut, nu mai filmez si nu mai joc Minecraft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai cumva un loc pentru mine psl? Adresa mea de mess este alexandru_stef2000@yahoo.com.Eu ti-am trimis un mesaj si o sa mai vorbim acolo.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am to 12 ani si sunt cel mai bun din orasul meu. Ma pricep la desing si la ferme. ar fi doar doua probleme. 1.nu am skipe. 2. pc-ul meu este din 2004. As vrea sa am o echipa de Mc care sa stie sa lucreze (nu mult) cu redstone (si eu ma pricep). Asa ca sper sa fiu ales.

| LoLman2 a răspuns:

As vrea sa intru si eu in grupul vostru de minecraft stiu sa joc am 11 ani si caut un asemenea grup de muuuuuult timp daca ma primiti vas fi recunoscator stiu sa lucrez in echipa nu injur asa si asa nu condamn si chiar as vrea sa ne distram de genu va rog sa ma primiti id-ul meu de skipe david.mcgamer

| Roked a răspuns:

As vrea eu daca este loc sa stii am timp aproape mereu aproape la orce ora pot sa intru si am 13 ani si daca s-ar putea sa mai vine inca un prieten foarte amuzant si care se stie foarte bine pe minecraft spar sa ma alegii

| CasiCasi a răspuns:

Eu as vrea ma stiu la minecraft ti-am dat la mes astept

| naruto1212 a răspuns:

Pai eu t pot ajuta sunt din MOLDOVA

| Calin112 a răspuns:

Ma ofer eu ca sa jucam minecraf impreuna si sa facem videoclipuri
ID messenger: calin_teleanu@yahoo.com
nume skype:WadeMega