| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, ce sa fac sa am dintii foarte albi? Ma spal de 3 ori pe zi pe dinti cu colgate.

Răspuns Câştigător
| Friday13 a răspuns:

Pai de obicei dinti sanatosi au o culoare alb-galbuie, dar depinde de tehnica pe care o folosesti, pasta de dinti, poti sa alegi una pentru albirea dintilor si mai important, noaptea dupa ce te-ai spalat pe dinti nu mai trebuie sa mananci altfel resturile vor ramane peste noapte si nu e prea bine. sper ca te-am ajutat! happy

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

KÖBER - Extra white.

| CodyObrain a răspuns:

Apucate de sugiuc, o sa ai dintii destul de albi dupa.

| CodyObrain a răspuns:

Apucate de sugiuc, o sa ai ditii destul de albi duba.

| Donmaster01 a răspuns:

Clăteşte-ți gura cu bicarbonat de sodiu/sare de lămâie/cenuşă/apă de gură cel puțin odată pe zi, dar indiferent de orice ai face, nu îi poți albi în totalitate, dacă îți doreşti asta cu adevărat, mergi la un chirurg specialist pentru albirea dinților.