| anonim_4396 a întrebat:

Cum mai pot face poze? ( Adica nu sa stau cu fata direct la aparat si sa zambesc ) Si unde le pot face?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bună:)

Te poţi inspira de pe site'ul acesta:
www.deviantart.com
E foarte buuuun:x.sunt poze artistice si ai putea sa te iei dupa ele:x

Sper că teţam ajutaa;;)

Fundita?:o3.

Pa,pa pup:*.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cum vrei si le faci unde vrei.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Scz. de greşeli am uitat că era pe "Română".
te'am. *

ajutat. *

| Dιєиυтzα a răspuns:

Hei.

Păăi, oriunde vreiwinking. Îți poți face în oglindă, de sus, în locuri speciale [ pe care le cunosti si tu ], sau poți sa.și faci să se vada si cerul [poze artistice], sau de la spate, ori pe jumatate, pe intuneric [laughing], sau cu o floare [mai bine trandafir], sau in leagan [ te dai si cineva iti face poza, si iese de sus], sau sa se vada apusul [sau rasaritul]. numai am alte idei thinking eu doar ți.am dat niște exemple, cum imi mai fac eu pozele big grin!

Fundă? Please.

| ilika a răspuns:

Poate in oglinda, sau te pozezi de sus in jos. sper ca te-am ajutat