| YahooMess1 a întrebat:

Salut,cum pot sa fiu si eu mai rezistent adik..sunt ff sensibil acu.mi se inroseste mana repede. jucam la scoala friptealaughing)
am cam 1.60 si ceva si am vreo 67 kg stiu trebuie sa mai slabesc laughing). vreau sfaturi,ce exercitii sa fac, pentru a deveni mai rezistent, muschii nu ma int deocamdata ca sunt prea mic. ps : am 14 ani. Nu vreau raspunsuri de la toti "nestiutorii" Multumesc Funda. Si niste sfaturi pentru cosuri va rog. funda happy

1 răspuns:
| aliutzza a răspuns:

Apuca-te de sala, nu esti deloc mic pentru ea. dar nu lua steroizi sau nu stiu ce pastile minune