| lolita24 a întrebat:

Salut, cum se numeau episoadele de aseara din fenomene stranii?

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Informaţiile de mai jos sunt preluate chiar de pe site-ul http://www.discovery.ro/program-tv:

Vineri, 31 august 2012, 22:00 Fenomene stranii

Latura întunecată:

În casa cea nouă a soţilor Wilcott, uşile se deschid, pianul cântă singur, iar fiica lor este atacată de o forţă invizibilă. Familia cere ajutorul unui medium

Vineri, 31 august 2012, 23:00 Fenomene stranii

Furie întunecată:

După ce se mută în Caseyville, Illinois, Cindy constată că vechile ei coşmaruri se transformă în realitate, căci o prezenţă malefică din casă încearcă să îi dezbine familia.

Sper să te fi ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Latura intunecata (The Dark Side) si Furie intunecata (The Dark Wrath) happy

| MaybeSomeone a răspuns:

Sry nu ma uit la chestii din astea... false dar pentru cei care se uita ar fi bine sa pui si data :/ episodului