| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am instalat de pe Aptoide Minecraft PE. Vreau sa fac un mic oras insa mi se pare ca sunt prea putine decoratiuni. Vreau sa stiu e Minecraftul bun sau nu?

2 răspunsuri:
| ralluralluka765 a răspuns:

Sunt multe minecraft-uri. Nu se stie care e cel mai bun. Intra in setari si vezi cati mb are. Daca are putin, gen sub 20 mb este fake. Daca are peste este cel corect

| CristiBatanoiu a răspuns:

Pot sa te asigur ca minecraft pe de pe aptoide este bun deoarece il am si eu si pentru a gasi mai repede un oras creaza o lume cu seed-ul OMG