| 非跳躍 a întrebat:

De curand mi-am luat GTA V pe Steam de SummerSale. Cand intru pe online in "lobby" intr-o misiune sau o cursa imi da crash jocul cand nu te astepti cel mai putin, asa random nu tot timpul. Eu am un i5-4460, un GTX 750 TI OC 2GB si 8 GB RAM HyperX CL9 1866mHz. Ideea e ca am incercat si cu setarile pe low si nu stiu de ce imi da crash jocul. FUNDA!?

1 răspuns:
| catalinus13 a răspuns:

Vezi sa nu fie si din cauza windowsului parerea mea daca nu o fii o problema cu jocul incearca sa reinstalezi win si na