| Seby619 a întrebat:

Salut,imi poate da cineva o platforma online unde diverse persoane posteaza fragmente personale si primesc voturi?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu prea se intelege ce vrei sa spui, dar cred ca te referi la ceva gen bloguri, incearca softpedia

| suntserios a răspuns (pentru 1Q):

Softpedia e un forum toata ziua... nu are nicio legatura cu blogurile

| Emima27 a răspuns:

Buna. O platforma celebra de acest fel este Wattpad, in care fiecare scrie ce vrea, iar oamenii pot vota scrierile. Sper ca la asta te referi. Succes