| FR33 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot intra in publicul de la iumor? Se cumpara bilete, sau se fac inscrieri? Ma intereseaza sa merg cand se filmeaza finala. Vreau un raspuns sigur!

Răspuns Câştigător
| GinoLANETTI a răspuns:

Trebuie sa treci printr-un casting pentru a deveni "aplaudac" Nu poate intra oricine altfel s-ar trezi tot felul de nebuni injurand sau sarind le scena, logic, nu? Pentru Antene exista o firma de recrutare "aplaudac". Te cheama la casting, iar daca le place de tine te vor contacta pentru a semna un contract, dar nu prea se mai recruteaza deoarece "aplaudacii" sau Publicul se muta de la o emisiune la alta. Se plateste in jur de 20 lei ora daca emisiunea este inregistrata sau dublu daca este in direct. Sau daca ai pe cineva care concureaza la astfel de emisiuni poti merge cu el ca "sustinator". Sper ca ti-am fost de folos!