| AlexandruMarian2000 a întrebat:

Imi puteti da cateva subiecte de discutie(de durata) cu care sa discut cu o alta persoana(ex:religia)

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Serios? Exact despre religie voiam sa iti spun sa discuti. De ce a trebuit fix acel exemplu sa il dai?

| CuriousStuff a răspuns:

Nu discuti religie... Clar, cu nimeni. Chestiile astea nu se discuta. Chestiile astea se cred sau nu.
Discutie de durata poate fi orice subiect comun. Orice va place amandurora poate fi discutat mult si bine... De exemplu va place sa faceti catarari si drumetii pe munte, pai discutati trasee, echipament, pe unde a fost pe unde ai fost tu, cum a fost, ce recomanzi. etc.

| Sociopat a răspuns:

Politica, problema refugiatilor, filme, viata,

| Mussette a răspuns:

Subiectul despre religie e cam pretentios. Se poate sa dai de cineva care sa iti vorbeasca 3 zile daca e iteresat si are cunostinte, sau sa vorbeasca 2 fraze si ii pari si plictisitor.

| Laura78 a răspuns:

Religia nu se discuta cu nimeni asta e strict parerea ta si nu trebuie sa te lasi influentat. Se poate discuta despre orice subiect comun, lucruri pe care ba plac, amintiri, rocomandari, pareri, etc.

| MarianM009 a răspuns:

Spatiu-extraterestrii-politica-experiente-idei laughing

| AlexandruMarian2000 explică:

Pentru ca l-am discutat deja(nu am inceput eu discutia).