| Graftzoor a întrebat:

M-a joc metin2 earth si vroiam sa stiu ce servere de metin2 mai stiti unu mai tare in care sa cresti usor FUNDA

Răspuns Câştigător
| Loyaliti a răspuns:

Salut! Intra pe empiremt2 se creste super bine. Uite aici site-ul:http://www.empiremt2.eu.Te sfatuiesc sa te bagi pe cronikal ca hero a devenit o prostie.Bafta!:D

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Foarte bun, pe care m-am jucat mult timp este Mondial mt 2. Francez dar foarte usor si amuzant.
SpeedRo Metin 2, pe asta nu l-am jucat, insa toti prietenii mei zic-ca e super.
Adventure Metin2, Spaniol, nu cresti la fel de repede ca la celelalte, insa primesti bani multi, si multe obiecte misto happy
Funda?:X

| IlegalSmile a răspuns:

Loyaliti fara suparare empire e cel mai najpa server ...prefer sa astept pana la 12, 13 pana ii da drumul l-a lightmt2 decat sa joc hammer, empire. mai joc uneori tim in rest na happy

| Loyaliti a răspuns:

Karinutzaa na-re cum sa-ti dea funda fiindca tu ai venit prea tarziu cu ideea ca i-am zis eu deja asa ca las-o balta! Oricum e zgarcit

| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| karinutzza a răspuns:

Da stiu... empire metin2, aici cresti fff repede.Ca sa-l dawnloadezi mai repede scrie empire mt2 sau invers(mt2 empire)este pe o limba straina dar daca te sti pe metin atunci este foarte usor. funda

| karinutzza a răspuns:

Intra pe empire mt2 cresti repede si iti da bani multi...pe cronikal este cel mai garantatwinking bafta eu sunt fata suroaica am lvl90 in doar 4 zile astept funda

| alexzandru2002 a răspuns:

Sall.Eu joc mt2 guabina si 1 zi m-am facut 98.Mt2 guabina e super.Lasativa de prosti si jucati metine bune cum ar fi mt2guabina,mt2hiroko,mt2 mondial si cel mai tare e mt3 si mt5.Bafta!

| costibostiforsti a răspuns:

Da, metin2 earth cresti super repede ca nai ce face la cat de multe iteme iti cade.eu intr-o zi pe mt2 earth am facut53
va dati ce repede trebuie sa faci ca sa ai 50 intr-o zi.
pe mt 2 earth sunt 2 servare care doar unul dintre ele merge sau nici unul

| xMAFYOTULLx a răspuns:

Frate eu iti dau cel mai sincer raspuns sa te lasi de metin cat mai poti sincer joc metin de 3 ani si cv, de cand s-a deschis server 1 pe RO, dupa 1 an aproape de RO am zis sa incerc si altceva, cand am vazut ce poti face pe privat ma uimit. si m-am apucat de fel si fel de private. am 2 ani de cand joc numai private. si nu stiu cum sa ma las de metin :O Acum in sfarsit m-am lasat de metin ca am loat permisu si nu mai stau pe acasa.deci va spun sigur
metin2= drog

| MrFrog a răspuns:

Metin2 fun