| MitroAlex94 a întrebat:

M-am apucat sa cant la chitara.Stie cineva o carte cu acorduri pentru chitara pentru cantari crestine? Am vazut pe net cele 333 sau cele 150 de cantari in format PDF dar vreau ceva mai multe pentru ca stiu doar cateva de-acolo. Poate cineva sa imi fasca rost?; stie cineva sa cante la chitara cantari crestine? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati de pe www.tabulaturi.ro acolo gasesti ce vrei
A si daca vreid ai pe youtube melodia cargo mama stii ce faina ai de pe tabulaturi.ro am invatat-o da si tu