| Silviu_Balaban_1989 a întrebat:

Ma joc World of Tanks de 2 zile si u prea stiu tehnici de joc asa ca va rog pe voi sa-mi spuneti! big grin

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Care iti place. Toate natiunile sunt la acelasi nivel. Trebuie sa stii citeva lucruri despre joaca:

1) Sunt 5 feluri de tancuri (grele, medii, usoare, anti-tank, artilerie)
2) Cistigarea este asigurata numai in cazul in care toti membrii comandei participa activ (ori baza inamicului e luata, sau toata tehnica este distrusa)
3) Vei ajunge pina la nivelul 8-9 si vei vedea ca patroanele, si reparatia sunt scumpe. De acea mai bine sa ai un tank premium (cumparat pe bani).

2 răspunsuri:
| Crisboss1234 a răspuns:

Vreau sa te ajut eu. Am experienta de 2 ani si te pot ajuta cu mare placere. Stiu pe anumite mape niste superascunzatori. Contact:cris.crihan (skype)

| ady22 a răspuns:

Uita-te la tipu` asta. Ai ce invata de la el
https://www.youtube.com/channel/UCtPxogConh0WGzAMyTAnMzA