| Alexandra. a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Trebuie sa fac in engleza un eseu in care sa scriu ce as face eu daca as fi locul unui personaj si daca as fi o zi acel personaj ( Harry Potter, Indiana Jones s. a. ) ...si nu am nici o idee...Care se pricepe la engleza si la compuneri va roooog, sa imi dati si mie niste idei! :*
P. S. Nu pentru.scoala...pentru.un concurs.batting eyelashes
FUNDA clar!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Încearcă cu Regele Arthur şi cavalerii mesei rotunde. Succes!

| Im.GIulee a răspuns:

Ce zici de omul invizibil? Am citit cartea in engleza si e foarte tare big grin