| DarkChocolate94 a întrebat:

Ma uitam si eu pe net la chestii paranormale, si mi-a aratat o tipa care controleaza apa cu puterea mintii. Avea 5 vase cu apa,fiecare vas avea o stare emotionala: furie,teama,fericire,tristete... Si i-au pus o chestie cu un microfon pe cap,si apele au inceput sa se miste diferit. Sa va uitati,cam plictisitor,ma rog. Eu cred ca e FAKE,ca dedesubt poate au pus niste aparate vibratoare, si au estompat sunetul. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Se numeste telekinezie, si crezi ce vrei. Eu una nu sunt sceptica, avand in vedere ca am un prieten bun care face chestii de genul.

| DarkChocolate94 explică (pentru AirănMeidăn):

Tare! Daca mi-ai spus tu ca prietenul tau face, atunci cred. Calumea.

| DarkChocolate94 explică (pentru AirănMeidăn):

Tare! Daca zici tu. Nu e imposibil, dar in clipul ala parea ciudat. Ma rog, fain ca poate face asta.

| TOOL a răspuns:

Da am vazut video-ul si eu cred ca e fake.

| KanekiKen a răspuns:

Se poate sa fie adevarat si se poate sa nu fie....nu oricine poate face asta

| loveaimee a răspuns:

Probabil acea femeie are o putere telechinetica.Sau poate sunt simple trucuri.