| xCrazyWolf a întrebat:

Mama este reprezentant Avon, insa doreste sa nu mai fie? Cum se poate dezabona, sa nu mai fie reprezentant?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu mai face nicio comanda.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu da comanda 3campanii consecutiv iese automat din sistem nu trebuie sa faca nimic

| Resurrection a răspuns:

Sa nu mai faca nicio comanda, in catva timp o sa o scoata din baza de date

| Almássy a răspuns:

Isi baga picioarele in comenzi si dupa 3 luni o dau ei afara...true storyhappy

| pagardel a răspuns:

Buna poate vorbi cu cel/cea care a facut-o reprezentant spunandu-i ca vrea sa renunte sper ca am fost de folos o zi buna