| Ionutz_9547 a întrebat:

Salut mi-am facut un server de metin 2 si merge ma conectez tot dar nu merge sa stau deci intru imi creiez caracter si intru dar stau putin si ma scoate? Nu stiu ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| patrat8888 a răspuns:

Poate ai gresit ceva cand l-ai instalat.Eu am server de metin2 de 7luni si nu am avut nici o problema cu el.

| Ionutz_9547 explică (pentru patrat8888):

Nu merge sa se conecteze cineva la el dar la mine merge la altcineva scrie eroare la conectarea de server e cu hamachi serverlul

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar nu l-ai facut corespunzator ai gresit ceva la instalare sau ai lipsa programe pentru a merge jocul si mie mi s-a intamplat. Funda te rog.

| Kinda a răspuns:

Ma nu primi teapa de la patrat8888 ca eu stiu ce are. cauta un client nou! si o sa iti mearga scrie pe google. client metin2... dar sa nu fie tot clientul care il ai tu descarci alt client metin2.

| prodanflorin a răspuns:

Asa am patit si eu crying(((((