| CaDet10000 a întrebat:

Salut, nu stiti daca se mai flmeaza Anatomia lui Grey si daca stiti ce e cu Seattle Grace Hospital, e un spital vechi si a fost permisa filmarea?, e inca deschis adica... e un spital in functiune? sau ce e cu el?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/......7s_Anatomy

Aici scrie că Fisher Plaza din Seattle a fost folosit pentru câteva imagini din exteriorul clădirii, dar majoritatea filmului a fost filmat în California, la VA Sepulveda Ambulatory Care Center şi în studiouri.

| CaDet10000 explică:

Bun, asta e cu filmarea... dar atuni ce e cu numele,, seattle grace merci west hospital,,? E chiar un spital privat inca deschis pentru. ca daca scriu pe google chiar imi apare o cladire pe care scrie seattle grace merci west hospital...