| uninvited66 a întrebat:

Salut oameni buni! Am o intrebare, cum se joaca win for life! Dar nu vreau in 2 cuvinte sa nu inteleg nimic. Vreau mai multe informatii, despre sistem, despre jocul simplu etc. Cine da un raspuns bun sa nu se zgarceasca la detalii! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandruHS a răspuns:

Sunt 2 extrageri pe zi. Sunt 80 de numere din care se extrag 20. Tu poţi să pui de la 1 până la 20 de numere, atâtea câte vrei şi poţi avea posibilitatea să pui 20 de numere dintre care să poţi câştiga doar cu 3, dar în cazul ăsta îţi trebuie mulţi bani şi nu prea faci profit. Cu cât pui mai multe numere şi cu cât pui mai puţine numere posibile de a nu fi extrase cu atât poţi câştiga mai mulţi bani.
În general pun vreo 4-6 numere, sau 3 câştigătoare din 4. Există şi un număr bonus, extras separat care valorează mai mult.

Sper ca ai inteles.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la Win for Life de la pariuri? Unde pariezi pe numere?