| anonim_4396 a întrebat:

Salut, odata ce am facut un server de metin cu mc. text in calculator si vreau sa-l urc pe un host ca sa-l poata juca si altii, pentru ca eu sa nu mai tin calculatorul deschis, ce trebuie sa fac? Dati-mi si mie niste site-uri foarte bune de hosting pentru jocuri gen metin2 si spuneti-mi ce trebuie sa "urc" pe host ca sa poata sta online jocul? Ca sa nu trebuiasca sa tin eu pornit in calculator portmap-ul, navicat-ul ...stiti voi

Răspuns Câştigător
| alexb a răspuns:

Nu exista host online pentru metin2 din pacate. Poti sa te duci la o sala de calculatoare sau sa iti pui calculatoru in debara sau undeva unde sa nu se auda zgomotu ala stresant de la cooler-ul de la calculator. Dar sa stii ca te costa sa iti tii calculatru deschis 24/7.

3 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Auzi anvata si pe mine te imploooooooooooor pm me florentindica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami mie servar ca il tin aprins meru.Ca eu am o problema la sursa si daca sting calc nu se mai aprinde si tin sv 24/24

| camon12 a răspuns:

Ba da nene sunt forumuri cauta pe net gazduiri gratuite pentru metin in special pe google si ti le hosteaza imdt