| iPhone_3149 a întrebat:

Salut:p, ziceti-mi vere metine private misto... pvp fara hamachi sausa fie rate 1000%, la shopuri iteme ieftine alea alea dau funda rapid (dati si site)!

7 răspunsuri:
| LevBestCont a răspuns:

Uite niste servere misto care imi plac mie big grin : WaveMetin2, CandyLongju, EmpireMt2, Finalongju2 sper ca te-am ajutat

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna.Si eu joc metin2 si original si privat.Stiu eu un super metin cu pvp fara hamachi si cu ratele 1000%: mt2wordonline.servegame.com

| spidy a răspuns:

Metin2united lvl 127 max

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici io nu stiu

| iPhone_3149 explică:

Metin2wordu nu merge prietene happy

| MaRyUs_5297 a răspuns:

DarkNess mt2winking lvl maxim 270 parca funda