| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Pana incepe scoala vreau sa fac muschi la antebrat,triceps si biceps. Dati-mi exercitii sa le fac acasa, nu la sala! Am doua gantere de 2 kilograme fiecare. Spuneti-mi cate repetari si serii sa fac pentru toate 3. Vreau pana se termina vacanta sa am si eu niste muschi.Dau funda,nu vreau raspunsuri gen sa ma duc la sala, sunt prea usoare etc.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Faci o flotare si devii superman!
Bai baiatule, crezi ca faci muschi peste noapte!
Ai nevoie de greutati din ce in ce mai grele, si vointa!
Nu faci muschi peste noapte!

| Biu009 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=cF0niVnmMY0
Fa circuitul asta de 2 ori in fiecare zi si o sa obtii rezultate

| Nicku012 a răspuns:

Serii,3,... de 4 ori pe saptamana, 2, 3, 4 minute te antrenizi, prima serie, te relaxezi cel mult 1 minut, asta e ca si un exemplu, cauta pe google play,, fitnes,,