| geogeo144 a întrebat:

Salut prieteni. Caut o persoana cu experienta in minecraft care ar vrea sa faca o serie de minecraft si care ar putea sa si filmeze. Cine crede ca poate, sa dea add la skype geo.geo142 Si nu doar pe skype si aici pe TPU. Multumesc de raspunsuri. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vre eu. joc minecraft de 3-4 ani. ma pricep la desing si ferme cu redstone. nu am skipe (o sa-mi fac). uite messul meu: draganstefan99@yahoo.com. Apropo am 13 ani.

| Denis505 a răspuns:

Eu pot filma da nu pot sa tin si serveru ca am numa 2gb ram. ceva experienta am si chiar vreau sa o facem happy