| ZEYN a întrebat:

Salut prieteni TPU, doresc sa va intreb:

Voua ce va place sa faceti?
sau
Ce faceti voi cu pasiune, fara sa simtiti oboseala?

Multumesc foarte mult!

24 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Scriu, ascult muzica, ma plimb, ma uit la un serial etc...

| Doub a răspuns:

Sa citesc, sa ma uit la filme/documentare, sa ma plimb.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nimic
La un momentdat obosesti, indiferent cat de mult iti place ceea ce faci. Si la mine chestia asta se intampla repede

| Sociopat a răspuns:

Imi place sa ma uit la filme.

| Eduard619 a răspuns:

Sa ma joc pe ps4 jocurile mele preferate

| ZEYN explică (pentru Eduard619):

Ce jocuri ai?

| Eduard619 a răspuns (pentru ZEYN):

Pai am deocamdat GTA 5, WWE 2K15 Watch Dogs si astept Uncharted xD

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ma joc LoL laughing

| ZEYN explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Super tare am auzit o grama de adolescenti ce joaca jocul asta, eu nu am incercat dar ma gandesc ca trebuie sa fie ceva de capul lui. Succes!

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru ZEYN):

Mersi, eu ma joc de 2 ani si tot nu m-am plictisit big grin

| alexandramara a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte mult sa citesc si sa ascult muzica.Acestea le-as face chiar daca as fi putin obosita deoarece ma relaxeaza si ma face sa ma simt bine.Tu ce pasiuni ai?

| ZEYN explică (pentru alexandramara):

Hey si mie imi place sa citesc, in mare parte ma pasioneaza cartiile sau siteurile de dezvoltare persoana, afaceri, spiritualitate si psihologie. Imi plac pentru ca pe langa faptul ca ma relaxeaza, imi ofera idei, tehnici, solutii.Imi place foarte mult sa fac ceva cu timpul meu, sa ma dezvolt mereu. Iti doresc o Duminica minunta si sa ai parte de cat mai mult timp pentru a te relaxa asa cum doresti.

| mahomie4life a răspuns:

Mie imi place sa ascult muzica si sa compun povesti desigur si somnul e o ocupatie laughing

| ZEYN explică (pentru mahomie4life):

laughing somnul cred ca este un punct comun al multor oameni de pe acest siterolling on the floor
ai publicate si pe internet povestiile tale, da-ne si noua link-uri.
O zi super faina sa ai!big grin

| mahomie4life a răspuns (pentru ZEYN):

Nu le public pe internet pentru ca incep o poveste dar nu gasesc un final laughing
Somnul e ocupatia mea doar in vacanta. Cand ai sinozita (sper sa fi scris bine cuvantul)nu ai cum sa ai o zi faina

| ZEYN explică (pentru mahomie4life):

laughing pai finalizeaza-le, nu ai de unde sa stii poate vei devenii mare, vei intra in istorie si toate cele (vorbesc serios).

| Dumitrache_Ioana_1988 a răspuns:

Eu am un blog si imi place sa scriu pe el: www.ioanadumitrache.ro

| ZEYN explică (pentru Dumitrache_Ioana_1988):

Arata bine, succes cu blogul big grin, cate vizite unice ai pe zi?

| Dumitrache_Ioana_1988 a răspuns (pentru ZEYN):

In jur de 1000 de vizitatori unici big grin

| ZEYN explică (pentru Dumitrache_Ioana_1988):

Super, ma bucur pentru tine, cred ca detii unul din putinele bloguri care au rezistat de cand a intrat Facebook in Romania, tine-o tot asa, blogul are potential smug
De ce nu ai aplicat la google adsense cu el sa faci bani de buzunar? smug

| Katy12345ffg a răspuns:

Sa ascult muzica sa citesc sa desenez sa dansez sa fac sport

| ZEYN explică (pentru Katy12345ffg):

Foarte bine, fa sport, in natura sau la sala?
mie imi place acasa (in natura) mai iei o gura de aer si plus de asta nici nu platesc bani la sala rolling on the floor

O zi frumoasa iti doresc, si daca ai desenele expuse pe internet da-ne si noua link-uri!

| RalluMeaw a răspuns:

Heyhey! Daca esti fata poti face genti din hartie.Este puyin greu dar rezultatul e uimitor!

| ZEYN explică (pentru RalluMeaw):

Nu sunt fata, dar oricum imi place sa aud idei noi, cel putin pana acum nu am auzit ideea asta, daca tu le faci ma gandesc ca ai mare succes.

Succes in continuare si o zi cat mai productiva iti doresc!