| eueueueueue a întrebat:

Salut.Se apropie Craciunul si eu nu stiu ce sa ii i-au iubitei mele cadou. Vreau si eu niste sugestii.

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

Incearca sa te pretezi la gusturile ei. Chiar daca nu iti permiti chiar acel lucru, sa fie macar ceva ce aduce cu el. Spre exemplu, eu studiez chitara electrica. Apropiatii mei nu isi puteau permite sa imi ia una noua de calitate, dar o brosa sau o bratara cu ea e perfect pentru mine. Acuma daca nu stii ce ii place sau ce vise are, asta ar trebui sa iti ridice semne de intrebare laughing. Dar in general la fete merge pe principiul de micut-dragut sau la alea materialiste, macar dragut. happy

6 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Abonament la spa. Cu siguranţă va fi o surpriză plăcută şi relaxantă. În felul acesta se va elibera de tot stresul vă veţi bucura din plin de sărbători.

Cum femeile adoră să strălucească la propriu, bijuteriile nu dau niciodată greş. Din aur, argint sau creaţii handmade, aceste accesorii reprezintă cadoul perfect. Dar şi un ceas de culoare roşie este cadoul ideal pentru persoana iubită.

De Crăciun, cumpără-i iubitei tale o geantă. Îţi garantăm că un astfel de cadou va fi întotdeauna apreciat.

Nu vei da greş nici cu o trusă de machiaj multifuncţională sau un parfum special.

Un ceai cu aromă specială de Crăciun, ambalat într-o elegantă cutie metalică este un delicios cadou de sezon.

Poţi opta si pentru un set de îngrijire şi aromoterapie. În plus, poţi completa cadoul cu un voucher la un Spa şi bomboane de ciocolată sau cupcakes.

Dacă adoră muzica, cu siguranţă ar aprecia un playlist personalizat. Iar dacă vrei un cadou original, cumpără două bilete la un concert sau alte evenimente muzicale.

Alege un pulover sau o rochie deosebită şi fii sigur că fi în al 9-lea cer.

| RockRox a răspuns:

Hei happy Pai depinde si de bugetul tau. Ai putea sa-i iei un pandantiv de argint in care sa fie o poza cu voi doi sau un animal de companie (catelus sau pisica) sau un inel, ceva sa-i ramana. (eu as vrea un ferrari in locul ei, dar merge si ce am mentionat mai sus) laughing Succes kiss

| eueueueueue explică (pentru RockRox):

Imi zici pe unde stai si iti aduc un breloc cu ferrari sau una de jucarie

| RockRox a răspuns (pentru eueueueueue):

Ai drum prin Paris? laughing Ca altfel nu prea vad cum poti sa ajungi

| ElfenLied a răspuns:

Poti sa ii faci un cadou personalizat, cu,, craciun fericit(numele ei) cu drag, (numele tau). Sau puzzle cu poza voastra, sau daca aveti multe poze, poti sa.i dai un album. Si florile sun binevenite..trendafiri albi eventual. Ai mai putea sa.i iei bomboane, sunt o gramada de cutii in forma de inimioara cu tot felul de mesaje..eu zic ca daca te plimbi printr.un magazin gen carrefour, kaufland, auchan, gasesti tu ceva. Adica te uiti la un lucru si te gandesti daca i.ar placea. Eu ma gandesc din septembrie si tot nu m.am hotarat.laughing