| omulpaiangan a întrebat:

Salut, se vede urat daca porti un hanorac cu fermoar peste un hanorac fara fermoar (hanoracul cu fermoar sa fie deschis)? Am vazut asa intr-un film si actorului ii statea super bine.

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Diferentele exista de la persoana la persoana. Cel mai bine ar fi sa probezi si sa vezi daca te prinde.

| wolder a răspuns:

E bine. nu-i nicio problema

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de hanorace de culori samd. pana nu incerci nu ai sa stii

| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca arati identic ca actorul ala cel mai probabil o sa-ti stea binelaughing

| omulpaiangan explică (pentru FatUglyVirgin):

Identic nu, dar am fata gen a lui si sunt slab ca el.

| StalkerSoul a răspuns:

Nu arata urat, e chiar interesant. laughing