| unu111cool a întrebat:

Salut.Stie cineva cum pot sa pun melodie in metin2, adica in client ca un baiat sia bagat melodii si a schimbat melodia care era in map1 cu cea pusa de el.dau funda plss

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Te duci in folderul cu metin, acolo e un folder BGM, pui acolo ce melodii vr, cand intri in joc ai acolo unde poti selecta melodia, si o selectezi pe aia a ta...

| Skay a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Corect. Bravo none. Un raspuns scurt si bun.

3 răspunsuri:
| GameMaster23 a răspuns:

1. Intri in folderu-l BGM din client.
2. Iti copiezi melodia pe care vrei sa o pui in folder si stergi o melodie de acolo.
3. Melodia pe care ai pus-o o redenumesti cu numele melodiei pe care ai sters-o.
4. Intri in joc > ESC > System Option > Schimba > Selectezi melodia pe care ai inlocuit-o.

Sper ca ti-am fost de folos, noroc! happy

| sellyz a răspuns:

Dai la obtiuni sistem si ai akl melodia.selectezi ce melodii vrei de akl si o sa cante happy Succes!