| rusumihai66 a întrebat:

Salut sunt cezar si as vrea sa stiu pe ce data luam vacanta mare? te rog

5 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

De obicei vacanta mare incepe de pe 16 iunie dar acu nu stiu ce s-a intamplat cu vacantele si cred ca s-a schimbat data totusi daca vrei sa fii sigur intreaba un profesor... sper ca ti-am fost de ajutor

fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Remmy a răspuns:

17 iunie funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti clasele 1-7 sau 9-11 atunci iei vacanta mare pe data de 17 iunie daca esti a 8 a atunci pe 10 iunie sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti clasele 1-7 sau 9-11 atunci iei vacanta mare pe data de 17 iunie daca esti a 8 a atunci pe 10 iunie sper ca te-am ajutat