| Dollce_Alex_1997 a întrebat:

Sunt in clasa a VI-a si maine sunt alegerile pentru seful clasei. Imi va trebui un discurs. Vreau idei.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sanatate la toti, daca vreti sa ma alegeti sef treaba voastra, eu aleg pe cine vreau si sa-i dam bataie la alegeri iuhuu.

| oToTo a răspuns:

Da' ce cumva vreii sa fii seful clasei?
nu te baga,de ce sa ai prea multe responsabilitati,sa te frece profii la cap,sa ragusesti din cauza ca ai tipat prea mult la nebunii din clasa ta?
eu chiar si anul asta am fost alesa de colegi, iar profa mi-a zis :de ce crezi ca ai fi buna pentru sefa clasei?"
eu :pai nu cred, chiar nu vreau responsabilitatea asta, nu ma puteti obliga si am scapat.
Daca vrei sa fii seful clasei laughingspune doar atat vreau sa fiu seful clasei, de ce mi.ar trebui un discurs? vreau si atat.ma cred prea "jmker " pentru a tine un discurs.