| OnciuAdrian a întrebat:

Această întrebare este pentru cei care fac machete. Din ce aş putea confecţiona roţile?

Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Ai auzit de arta quilling? Daca faci u ncerculet din ala si il dau cu lipici dupa aceea se face foarte tare si rezistent, sau poti sa il dai cu lac, poate fii din hatie destul de lata, depinde de ce ac ai!

| Medema a răspuns (pentru OnciuAdrian):

Da bro, dar merge si mai fin facut, pe ala nu a apasat cand l-a rasucit si din cauza asta a iesit astfel...

7 răspunsuri:
| justinko a răspuns:

Cred ca mai bine ai folosi doua capace de plastic si leai vopsi sa arate ca niste roti

| Laurenne a răspuns:

Poti folosi nasturi. Sper ca ti-am fost de folos

| OnciuAdrian explică (pentru Laurenne):

Aş folosi nasturi, dar cu ce îi pot înveli să nu se observe?

| Laurenne a răspuns:

Nu stiu daca e bine ce zic, pentru ca n-am incercat.dar poti lipi niste bucati de hartie, dupa care acoperi cu aracet, lasi sa se intareasca si apoi pictezi, zic si eu...asta mi-a trecut prin ca dar ti-am maispus, nu stiu daca e bine, sau daca o sa iti iasa.

| OnciuAdrian explică (pentru Laurenne):

O să încercwinking Vot folositor ai de la mine happy