| RobertSiAtat01 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa fac exercitii pt masa musculara dar nu stiu ce exercitii sa fac. Daca ati putea sa mi spuneti si mie cateva as fi foarte multumit. Inafara de flotari pe asta o stiu :3. P.S funda

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Salut. Incearca sa faci tractiuni la bara daca poti sau abdomene. Inca ceva: Cand te pune mama ta la munca (pe toti dintre noi ne-a pus macar odata) sa nu o refuzi. Mai ales daca esti intr-o zona rurala (la tara). Si muncind iti dezvolti masa musculara, nu numai cu antrenamente big grin