| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si m-am gandit sa fac oarecum "Sala acasa".Am intrat pe site-ul asta(http://www.getfit.ro/......sa.html)si mi s-a parut interesant dar as vrea sa stiu si ce ar trebui sa mananc,cat sa mananc, etc(ca sa nu fac exercitii degeaba). Cine ma ajuta primeste FUNDA!

1 răspuns:
| AndreiIonut24 a răspuns:

Stii...inainte sa te apuci de un antrenament din asta iti trebuie un timp...adica stii nu poti face totul dintr-o data..eu zic sa incepi usor..cat despre mancat pentru tine sa zic ca trebuie cam 1000kcal/zi..si dupa antrenament..bine daca vrei poti sa iti cumperi si proteine te vor ajuta mai mult.dar dupa cum ziceam intai incepe usorwinking apoi treptat poti evolua. Succes!