| Dileva_Jozef_1999 a întrebat:

Am 15 ani, anul asta fac 16, daca este cineva din Arad care ar avea un loc de munca, sau ceva job unde as putea face rost de bani ar fi foarte bine. Am si eu nevoie de bani, si as vrea sa lucrez pentru ei.
Sau daca ar fi un job pe internet unde a-si face rost de bani?
Astept raspuns, multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine cauta site-uri de creeat jocuri pe care poti primi bani pe vizualizările făcute. De exemplu eu am facut jocuri 2 luni pe un site si ghinionul a fost că mi-s-a stricat pc-ul si am uitat site-ul ala. Sper ca ti-am fost de folos cu ceva. Baftă.