| daniel1ft a întrebat:

am examenul auto(traseul)pe data de 26 octombrie..sala a fost data inainte de 5 octombrie.as vrea sa stiu cum se procedeaza.se da din nou sala sau cum?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aaa, ok, am citit aiurea, dar daca il pici si sala e data inainte de 5 oct, mai dai odata

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in 9 oct nu stiu cum ai dato tu pe 26 oct, poate sept. Si da, ce s-a dat inainte de 5 oct nu intra sub noua prevedere

| daniel1ft explică (pentru suntserios):

Pe 26 am examenul.

| suntserios a răspuns (pentru daniel1ft):

Aaa, ok, am citit aiurea, dar daca il pici si sala e data inainte de 5 oct, mai dai odata

| BJK1903 a răspuns:

Deci,daca ai dat sala pe 26 septembrie si la traseu ai fost programat dupa 5 octombrie vei da din nou sala daca pici la traseu. Daca luai sala dupa 5 octombrie atunci prindeai noua lege.