| CuBeDjj a întrebat:

am fazut pe FACEBOOK aplicatii gen : "Ce nume de manelist vei avea","Cati copii vei avea" si multe altele, si as vrea si eu sa imi creez o astfel de aplicatie dar nu stiu cum, cine ma poate ajuta sa lase mesaj cu tot ce vrebuie sa fac in detaliu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Trebuie sa stii un limbaj de programare, iar tu intreband aici imi spui in fata faptul ca nu stii absolut nimic despre programare. Aplicatiile pentru Facebook le poti scrie in Php, Ruby, Python sau Node.js (Javascript). Mai multe informatii aici: http://www.facebook.com/developers

| CuBeDjj explică (pentru Supps):

Mai putea ajuta cu o astfel de aplicatie, raman dator, uite aici ID meu : djcube_foryou@yahoo.com. Stept

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

" ce nume de manelist vei avea? " - mai bine nu mai creea o astfel de aplicatie