| denistttt a întrebat:

Am fost de curand la un prieten si la PC-ul lui cand intra cineva pe Yahoo M un robot spunea : A intrat unul. Si cand cineva iesea robotul ala spunea, A iesit unu. Si cand il contacte cineva robotul spunde : Te cauta unul, Stie cineva cum fac sa imi spuna si mie asa e vreun program ceva, trebuie microfon sa spun de ca am, Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Este un program thinking
Sincer, habar n-am cum se numeste!big grin
Bafta la gasirea programului

| SnicK a răspuns:

E un progamel vechi...cauta YAHOO Sunete in romana.

| Beibii a răspuns:

Nu stiu exact cum se numeste acel program, dar nu este bun.
L-am avut si eu si era foarte enervant
Se auzea foarte tare, si aveam multe persoane in lista, intrau si ieseau cate 5-10 pe minut, si nu puteam sa ascult linistita o melodie, iar apoi nu l-am mai putut dezinstala, si a trebuit sa instalez iar messenger-ul, si a mers cu greu.
nu ti-l recomand, in plus are enorm de multi virusi.

| shad00w a răspuns:

Vaai I don't want to see acum mi-am amintit si eu de programul ala, pur si simplu aveam cosmare in care auzeam "o intrat unuu" angry nu l-am downloadat de nicaieri, stiu ca cineva de la mie din lista il avea si vorbeam mult si sau transmis cred, ceva virusi thinking nu stiui unde poti sa gasesti programul, dar totusi m-am gandit sa-ti zic laughingrolling on the floor

| alexandrey a răspuns:

Mersi pentru funda, ma bucur ca ti-am fost de ajutor, sarbatori fericite happy

| millena a răspuns:

Uite id meu m. draguta si iti dau eu programul.

| Nenea_9651 a răspuns:

Alea sunt sunete schimbate...gasesti pe google o gramada...eu unu nu iti recomand ca o sa te streseze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa...aia e misto, uite aici un program, il instalezi si merge!
http://www.ymlover.com/? dl_id=103

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste chestii de rahat.nu-ti recomand. la inceput o sa fie tare apoi o sa inceapa sa te sacaie

| AnonimAwesome a răspuns:

Bai dentisttt crede-ma ca o sa faci crize din cauza acestui program, e foarte enervant stiu l-am avut si sa stii ca nu merge sters decat cand schimbi windoas si in timp o sa inebunesti nu are rost sa-l descarci