| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat Charlie Charlie Challenge cu fratele meu crezand ca nu merge,dar a functionat (da, tremur acum) si dupa aceea am ars foaia,am rupt creioanele dar nu am spus charlie charlie do you want to leave? sau ceva de genu, se poate intampla ceva daca nu am spus asta?
P.S : Chiar functioneaza NU INCERCATI ASTA! Nu GLUMESC

16 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Te va bantui pentru tot restul vieții. Ai grija când te așezi, Charlie îți va pune când te aștepți mai puțin un creion care-ți va intra în fund. devil.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

A suflat fratele tau in creioane.
Oricum, înțelege ca E O MARE PROSTIE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, unui prieten de al unui fratel al verisorului iubitei cainelui meu i s-a intamplat sa il viseze pe charlie, iti sugerez sa refaci "incantatia " si sa il rogi frumos sa plece... (kiddin')

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te va bântui, în final veți muri cu toții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate-to a suflat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wtf lasa prostiile si mars la invatat boy...ce naiba ai suflat ori tu ori frate-tu si nu mai plictisi lumea.

| kyliejenner a răspuns:

E o tampenie laughing ocupati timpul cu altceva.

| CrazyGirll a răspuns:

Sincer,e o prostie să crezi că e adevărat.Creioanele sunt suprapuse ciudat şi de asta se mişcă cel pus deasupra.Calm,amice.Nu se întâmplă nimic special.Cel mai probabil fratele tău a fost simpatic şi ţi-a făcut o farsă laughing.

| CatyVany a răspuns:

Stii cumva daca Charlie are preferinta la creioane?laughing)) ca mie nu imi raspunde

| Iulian743 a răspuns (pentru CatyVany):

Nu conteaza daca ii creion, pix etc. conteaza ca (pixul, stiloul etc.) de sus sa nu atinga foaia.

| CatyVany a răspuns:

Ce ai intrebat? laughing

| Iulian743 a răspuns:

Eu chiar nu glumesc...omg

| Iulian743 a răspuns:

Daca nu ma credeti incercati si voi! Uite un video: https://www.youtube.com/watch?v=LAt-7wit92s

| anonim_4396 explică (pentru Iulian743):

Ziceai să nu încercăm.

| plllllzzzzzzzzz a răspuns:

Daca crezi in DUMNEZEU nici nu trebuia sa incerci asta dar nu ai de ce sa iti fie frica DUMNEZEU e cu tine.

| Gin542 a răspuns:

O sa se joace de a violata cu tine si nu cu mamica ta... bucura te