| MariaVlad1191 a întrebat:

Salut,TPU! Am o intrebare : cum pot pune un canal la televizor? Tata scos un canal acum cateva zile si nu stiu cum il pot pune inapoi fara sa stie cineva, si poate si alte canale, ca ID sau Disneychannel. Cine poate sa-mi spuna si mie? Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Cred ca trebuie sa le intalezi din nou pe toate. din meniul de la telecomanda
dar e posibil sa se observe asta daca sunt numerotate si stii ca anumite posturi le gasesti la anumite cifre
poate ar fi mai bine sa ti convingi parintii la ti le bage din nou

| MariaVlad1191 explică (pentru unprietenaproape):

Mama stie si ma lasa sa le bag da' nici ea nu stie cum

2 răspunsuri:
| cristhine022 a răspuns:

Depinde ce televizor ai si cum se umbla la setari'