| AlexDDDxD a întrebat:

Salut, TPU!

Am o intrebare despre fifa 14 PC... Stiti, este acel lucru cand ii dai cumva o pasa, iar cel care a dat pasa fuge in continuare si asa poti forma un atac bun, sper ca ati inteles laughing Ma rog, pe tastatura cum poti face asta? Pe ce trebuie sa "apesi"?

Merci!

1 răspuns:
| MasterFlo a răspuns:

Eu aveam jocul modificat din setari ( Eu apăsăm pe alte butoane decât cum cumperi jocul pentru că îmi era mai ușor) De cheamă Trough Ball/Trough Pass, caută și unde vezi că scrie asta, ce buton apare pe ăla e pasa aia, pe controllere e triunghi happy