| M21mihai a întrebat:

happy
Am o intrebare, eu sunt nascut pe 21 decembrie, iar ziua de 21 decembrie este ziua in care se schimb zodiile, cum pot sa afla ce zodie sunt? Capricorn sau Sagetator.

funda

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Am vrut sa iti calculez eu in ce zodie esti, dar nu pot pentru ca nu stiu ora cand te-ai nascut. pe aceasta pagina, in josul pagini ai o aplicatie unde iti poti calcula exact ce zodie esti
http://www.eastrolog.ro/zodii-si-zodii/

| tacitacitaci a răspuns:

In primul rand, zodiacul este valabil pentru toata lumea, indiferent de zodie. Sunt lucruri care se pot intampla la oricine. Bazat pe statistici. Nu poti spune ca berbecii si capricornii se inteleg cand e mercur descendent... adica sper ca ma intelegi.
Ca sa-ti raspund la intrebare, stiu ca atunci cand e intre zodii se poate schimba de la an la an. Poti cauta linistit pe internet. Gasesti mult mai multe

| Daniel2836 a răspuns:

Depinde de ora in care te-ai nascut.

| Trandafirii a răspuns:

Buna, daca te-ai nascut pana la ora 12:00 esti sagetator si dupa, esti capricor, daca te ai nascut la 12 trebuie calculat in minute! poti sa iti dai seama si dupa caracterul zodiac dar eu nu prea cred in asta!

| LoLiLop a răspuns:

Daca te-ai nascut pana la 12:00 noaptea esti sagetator daca te-ai nacut dupa esti capricorn, desi avand in vedere data s-ar putea sa ai caracteristici de la ambele zodii si mai depinde si de cum te-ai nascut: prin cezariana sau natural?