| NelutuNel a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la Naruto.
Am vazut toate episoadele din Naruto si Naruto Shippuden.M-am gandit sa citesc si Manga, de aceea va cer cate un sfat.Se marita s-o citesc sau nu? Si de ce? In Manga Naruto, e prezentata aceeasi actiune ca in seria Naruto si Naruto shippuden sau nu?

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

In manga e prezentata aceeasi actiune dar cu mai putine fillere. Actiunea care e acum in anime la sf seriei nu apare in manga. Era mai placut sa fi citit intai manga si sa vezi dupa seria animata.